Poduszka WARSZAWA

89,90 zł brutto

Wysyłka w ciągu 2 dni

Torba Poduszka bawełniana z wkładem.
Zapinana na estetyczny suwak.
Wymiary: 45x45 cm.
Wkład z mikrofibry.
Idealna na prezent dla podróżników.
Poduszka w 100% uszyta w Polsce.
Dwustronny miękki nadruk farbą wodną.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka dekoracyjna w kolorze białym z nadrukiem kodu lotniska w Warszawie. Projekt nadruku nawiązuje do dawnych etykiet dołączanych w przeszłości do bagażu samolotowego.
Kod WAW odnosi się do oznaczenia portu przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA), które ułatwia identyfikację lotnisk i linii lotniczych.

Poduszki w rozmiarze 45x45cm sprzedawane z wypełnieniem. Wkład do poduszki pokryty mikrofibrą, łączącą przepuszczalność bawełny, aksamitny dotyk oraz wysoką trwałość przy wielokrotnym praniu. Wypełnienie stanowi najwyższej klasy włókno silikonowe w postaci kulek. Dzięki połączeniu tych cech poduszka jest oddychająca, uniemożliwia przegrzanie i można ją prać w pralce.
Każda poduszka jest dostępna w dwóch wersjach - dekoracyjnej, obszytej dookoła kolorową lamówką oraz praktycznej - bez lamówki. 

Bawełna, z której zostały uszyte poduszki, jak również zamek i wszystkie elementy dekoracyjne zostały wyprodukowane w Polsce.

Wszystkie tkaniny, z których zostały uszyte nasze poduszki posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100.
  • Podszewka: 100% bawełna,210g/m2, kolor ciemny brąz
  • Wymiary: 45x45 cm
  • Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 
  • Dwustronny nadruk miękką farbą wodną
  • Zapięcie na praktyczny suwak
  • W zestawie: poszewka z wkładem
  • Wkład: pokrycie mikrofibrą, wypełnienie z włókna silikonowego, waga 0,4kg


Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.